Flyboard

flyboard

Flyboard staje się w ostatnim czasie bardzo popularny. Jest to urządzenie, które umożliwia uprawianie ekstremalnych sportów wodnych. Dzięki wytwarzanemu pod wysokim ciśnieniem strumieniowi wody można unosić się na wysokość nawet 15 metrów nad wodą. Flyboard jest świetnym pomysłem na prezent dla osób, które lubią wysoki poziom adrenaliny, emocje oraz poszukiwanie nowych wrażeń.

Flyboard jest to niezwykle efektowny sport, który potrafi zapewnić niezapomniane przeżycia. Dzięki temu, że jest się unoszonym wysoko nad wodą, można wykonywać wiele ciekawych ewolucji, takich jak na przykład wzloty w górę, czy obroty o 360 stopni. Ponadto, flyboard umożliwia także pływanie pod wodą. Wszystkie te ewolucje umożliwiają buty, które są podłączone do źródła wody pod ciśnieniem giętką rurą. Wszystko to może wydawać się dosyć niebezpieczne, ale z pewnością nic złego nam się stać nie może, ponieważ nad wszystkim czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzą odpowiednie szkolenie. Dodatkowo, cała przygoda zostanie uwieczniona na zdjęciach i filmiku z kamerki GoPro, a więc będzie to pamiątka na długie lata.

Voucher na flyboard będzie bardzo dobrym prezentem dla osób, które lubią porządny zastrzyk adrenaliny. Z pewnością będą to niezapomniane emocje i przygoda. Obecnie szkoły flyboardingu znajdują się w większości dużych miast, dlatego też nie powinno być problemu z wyborem miejsca. Koszt zabawy na flyboardzie waha się w granicach 100-200zł i można podarować go na przykład z okazji urodzin, imienin, rocznicy, dnia chłopaka, albo świąt. Na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze i obdarowana osoba zapamięta na długo taki niezwykły prezent.