Lot w symulatorze

lot_w_symulatorze

Z pewnością wielu mężczyzn (a może także kobiet?) w dzieciństwie marzyło o tym, aby zostać pilotem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby choć na chwilę spełnić te marzenie. A wszystko to dzięki symulatorowi lotów. Osoba, która otrzyma od nas voucher na lot w symulatorze, będzie mogła zasiąść na miejscu pilota, wznieść się nad ziemię i za sprawą symulatora podziwiać wiele pięknych miejsc na całym świecie.

Za stosunkowo nieduże pieniądze można spełnić czyjeś marzenie z dzieciństwa. Z całą pewnością mąż, brat, tata czy przyjaciel będą zachwyceni z możliwości wrażenia wzniesienia się w powietrze. Miłośnicy ekstremalnych wrażeń również powinni czuć się usatysfakcjonowani. Podczas lotu będzie trzeba także zapanować nad maszyną w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

Cała zabawa odbywa się w specjalnie przygotowanej do tego kabinie, która do złudzenia przypomina kokpit ogromnego samolotu pasażerskiego. Rozpoczyna się od wstępu teoretycznego i objaśnienia działania poszczególnych sprzętów i przycisków. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Lot w symulatorze może okazać się doskonałym prezentem dla kogoś, kto poszukuje niezapomnianych wrażeń. Z całą pewnością będzie to fantastyczny prezent dla każdego miłośnika zarówno lotnictwa, jak i po prostu ekstremalnych przeżyć. Być może okaże się nawet, że taki lot będzie początkiem wielkiej pasji do lotnictwa i samolotów.