Nurkowanie

nurkowanie

Nauka nurkowania jest fenomenalną okazją do bliższego zapoznania się z podwodnym światem. Okazuje się, że pod wodą można odnaleźć zarówno spokój, jak i adrenalinę, piękno, oraz relaks i wyzwanie. Każdy indywidualnie znajduje tam coś, czego potrzebuje. Pod opieką profesjonalistów można poznać tajemnice wodnego świata.

Nurkowanie to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy, gwiazdkowy, rocznicowy. Okazji jest naprawdę wiele, a osoby obdarowane z pewnością będą zachwycone. Profesjonalni trenerzy przed zejściem pod wodę przeprowadzą odpowiednie szkolenie dotyczące tego, jak korzystać ze sprzętu, jak zachować bezpieczeństwo i co robić w sytuacjach awaryjnych. Po szkoleniu będzie można już sprawdzić wszystkie wskazówki i techniki w praktyce. Dobrym rozwiązaniem przed rozpoczęciem przygody z prawdziwym nurkowaniem, jest zacząć od zajęć na basenie. Będzie to możliwość, żeby oswoić się ze sprzętem i potrenować zachowania pod wodą. Kto wie, czy takie zajęcia nie przerodzą się w pasję na całe życie i osoba obdarowana nie zamieni basenu czy jeziora na egzotyczne rafy w Turcji lub Egipcie?

Ceny tego niezwykłego prezentu zależą od tego, ile godzin wykupimy oraz gdzie. Koszt jednej godziny nurkowania to około 200-300 złotych.