Skok ze spadochronem

skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem jest marzeniem wielu z nas. Dlaczego by nie pomóc szczęściu i nie podarować komuś takiej możliwości w prezencie? Skokowi ze spadochronem towarzyszy ogromny poziom adrenaliny, radość z przebywania w przestworzach oraz niełatwa do opisania euforia. Będzie to z pewnością niezapomniane i ekscytujące przeżycie na długie lata.

Najpierw pod okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów trzeba odbyć odpowiednie szkolenie dotyczące tego, co i kiedy trzeba robić, jak się zachowywać i jak korzystać ze sprzętu. Skok tandemowy wykonywany jest razem z instruktorem, przy użyciu dwóch spadochronów – głównego i zapasowego. Jest to więc bezpieczna forma rozrywki, która jednocześnie dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Podczas skoku ze spadochronem można doznać uczucia niezwykłej wolności i szybować w powietrzu z prędkością nawet 200km/h. Nie ma znaczenia, czy jest się kobietą, czy mężczyzną i ile ma się lat. Spełnienie takiego marzenia warte jest każdej ceny. A jeśli o ceny chodzi, to wahają się w granicach 700-900zł.  Skoczyć może każdy, mama, tata, brat, siostra, chłopak, narzeczona, a nawet babcia. Jest to świetny pomysł na niezapomniany prezent na przykład z okazji urodzin, rocznicy ślubu, zdania ważnego egzaminu, czy ukończenia studiów. Jest to idealny prezent dla osób lubiących emocje i aktywne spędzanie czasu.

Dodatkowo, skok może zostać uwieczniony na filmie i zdjęciach. Wyskoczenie z samolotu, który znajduje się na wysokości 4000 metrów i około minuta swobodnego spadania sprawi, że już nic w życiu nie będzie straszne! Otwarcie spadochronu następuje na wysokości około 1700m, dlatego też dodatkowo jest jeszcze 5 minut szybowania i podziwiania widoków.