Quady

quady

Quady są idealnym pomysłem na niezwykły prezent dla osób lubiących wysoki poziom adrenaliny. Quady są rodzajem motocykli na czterech kołach, które zapewniają rozrywkę oraz ekstremalne przeżycia. Można na nich przemierzać bezdroża i doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Wiele osób mówi, że jeżdżąc na quadach czuje się jak na mini rajdzie Dakar. Z pewnością przydadzą tu się takie cechy jak duch walki i szybkość.

Już jedna godzina za sterami quada potrafi dostarczyć niezapomnianych emocji na długi czas. Z pewnością będzie to dobry prezent dla mężczyzn: taty, brata, chłopaka, choć niewykluczone, że znajdą się panie, którym również spodoba się ten sposób na spędzenie wolnego czasu. Quady to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią siedzieć w miejscu oraz kochają rywalizację, emocje i adrenalinę.

Zanim rozpocznie się przygodę z quadami, instruktorzy urządzają krótkie szkolenie, na którym tłumaczą, jak go obsługiwać i co robić w awaryjnych sytuacjach. Później wystarczy już założyć kombinezon, rękawiczki, kask, gogle i można już ruszać na podbój pagórków i bezdroży wykorzystując moc drzemiącą w quadzie. Dzięki temu będzie można zarówno pokonać grząskie i strome tereny, co dostarczy niezwykłych emocji, jak i cieszyć się widokami i relaksem podczas spokojnej przejażdżki.

Koszt takiego prezentu to około 100-200zł. Z pewnością nie będą to zmarnowane pieniądze i zapewnią osobie obdarowanej niezapomniane przeżycia. Na quadach można jeździć w zasadzie o każdej porze roku, nawet zimą dostępna jest ich ‚śnieżna’ wersja. Jazda na quadach to idealny prezent na urodziny, imieniny, na dzień chłopaka, dzień ojca lub też w zasadzie na każdą niemal okazję.