Skok na bungee

skok_na_bungee

Wiele osób marzy o tym, aby poczuć dużą dawkę adrenaliny i wykonać skok na bungee. W przypadku, gdy brak nam pomysłu na prezent z jakiejś okazji, warto zastanowić się właśnie nad spełnieniem tego marzenia. Jest mnóstwo okazji, na które można podarować komuś taki właśnie prezent. Skok na bungee będzie spełnieniem marzeń na przykład z okazji osiemnastki, trzydziestych, czterdziestych urodzin, z okazji zdania ważnego egzaminu, ukończenia szkoły, studiów, czy też świąt. Nasza córka, brat, mąż, przyjaciel, czy narzeczona z pewnością będą zachwyceni.

Na bungee skoczyć można zarówno ze specjalnie przeznaczonego do tego dźwigu, wieży, dachu budynku, czy też z mostu na długiej, elastycznej linie. Jest bardzo dużo miejsc do wyboru, a poziom adrenaliny i emocji będzie wszędzie niezwykle wysoki. Skok można wykonać w zasadzie w każdym większym mieście, podczas jakichś imprez, juwenaliów. Są też miejsca, w których widok ‚z góry’ zapiera dech w piesiach, na przykład na Mazurach, z mostów w Stańczykach, albo w Zakopanem, podziwiając góry i targ pod Gubałówką w dole. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia odwagi i pokonania własnych lęków. Bungee w ostatnim czasie jest jednym z najpopularniejszych sportów ekstremalnych i w szybkim tempie rośnie liczba śmiałków, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości.

Z pewnością będzie to niezwykły prezent i niezapomniane emocje. Podczas skoku wykonywane są zdjęcia, które oprócz wspomnień będą stanowiły dodatkową pamiątkę z być może najbardziej ekscytującego wydarzenia w życiu. Ponadto, przed skokiem, wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą szkolenie i wytłumaczą, jak umiejętnie i bezpiecznie go wykonać. Koszt takiego prezentu wynosi około 100-200 złotych, w zależności od miejsca. Osoby, które już skoczyły na bungee polecają wszystkim tę rozrywkę i twierdzą, że byli bardzo podekscytowani i jeszcze nigdy nie czuli takiej adrenaliny.