Manicure hybrydowy

manicure_hybrydowy

Zadbane i estetyczne dłonie i paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety. W sytuacji, gdy mamy problem z wyborem prezentu dla mamy, żony, czy dziewczyny, dobrym pomysłem może być manicure hybrydowy. Jest to jeden z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Dzięki niemu na długi czas można zapomnieć o denerwujących odpryskach lakieru i cieszyć się pięknymi paznokciami nawet przez 3 tygodnie. Stylizacja paznokci tą metodą polega na utwardzaniu lakieru światłem lampy UV.

Manicure hybrydowy jest świetnym rozwiązaniem dla pań, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Jest on także dużo zdrowszą dla nich alternatywą niż sztuczne paznokcie żelowe i akrylowe. Metoda ta nie niszczy płytki paznokcia, a nawet zapobiega jego rozdwajaniu i łamaniu. Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba w nieskończoność czekać, aż lakier wyschnie i uważać, żeby go nie zniszczyć. W przypadku lakieru hybrydowego, po utwardzeniu go pod lampą UV, możemy się cieszyć błyszczącymi i twardymi paznokciami przez długi okres czasu. Trzeba pamiętać, że lakieru tego nie można tak jak zwykłego usunąć za pomocą zmywacza do paznokci. W tym przypadku potrzebny będzie specjalny płyn na bazie acetonu lub sam aceton.

Zabieg manicure hybrydowego obejmuje uprzednie przygotowanie paznokci, czyli usunięcie skórek, piłowanie i polerowanie. Następnie płytka paznokcia pokrywana jest specjalną bazą, dwoma warstwami lakieru hybrydowego, a na końcu topem. Voilà! Możemy cieszyć się zadbanymi i estetycznymi paznokciami przez 3 tygodnie. Zwieńczeniem zabiegu jest relaksujący masaż dłoni, wykonywany przy pomocy  odżywczego olejku arganowego.

Manicure hybrydowy to doskonały pomysł na prezent na przykład dla dziewczyny, narzeczonej, żony czy przyjaciółki z okazji urodzin, imienin, Walentynek, rocznicy. Z pewnością każda kobieta będzie zachwycona z takiej odrobiny przyjemności w sytuacji, gdy jej paznokciami zajmie się profesjonalistka.

Cena takiego prezentu to około 50-100zł, w zależności od salonu i użytych ozdób.